افشای اطلاعات تازه کرونا از چین، آمار واقعی 640 هزار نفر

افشای اطلاعات تازه کرونا از چین، آمار واقعی 640 هزار نفر

اطلاعات لو رفته از چین نشان می‌دهد که این کشور 640 هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا را دارد. قبلاً اعلام شده بود که 84 هزار نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

طبق بانک اطلاعاتی لورفته از دانشگاه ملی تکنولوژی دفاعی چین، آمار واقعی مبتلایان به بیماری کووید 19 خیلی بیشتر از آمار رسمی است و شامل640 هزار مورد ابتلا در 230 شهر می‌شود. این اطلاعات بر اساس گزارش یکی افراد شاغل در دانشگاه ملی و از 100 منبع گوناگون در اختیار نشریه انگلیسی فارین پالسی قرار داده شده است.

بر اساس اطلاعات آماری، رصد داده‌های آنلاین با اطلاعات این منبع ناشناس نیز تطابق کامل دارد. این اطلاعات شامل داده‌هایی است که دولت چین با نهادهای بین‌المللی از جمله سازمان بهداشت جهانی و دولت در معرض مراوده با تجاری و انسانی با این کشور قرار نداده است.

اطلاعات رسیده گستردگی و تجمع مبتلایان، بهبودیافتگان و مرگ ناشی از کرونا در استان‌های مختلف چین را به خوبی نشان می‌دهد. همچنین مشخص می‌کند که دولت این کشور مانند دیگر کشورها از روش‌هایی مانند سی‌تی اسکن برای تشخیص بیماری استفاده کرده است. اما آنچه مشخص است اینکه حزب کمونیست چین به مقاصد سیاسی داده‌های به دست آمده‌ را به عمد پنهان و دستکاری کرده است.

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!