صرافی رادین در جمع 500 شرکت برتر ایران

صرافی رادین در جمع 500 شرکت برتر ایران

بر اساس تازه ترین رتبه بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی، شرکت «تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء» (صرافی رادین) رتبه سوم از یکصد شرکت برتر گروه دوم را کسب کرد.

هر ساله سازمان مدیریت صنعتی بر اساس گزارش‌ فروش و درآمد شرکت‌های مختلف اقدام به معرفی 500 شرکت برتر ایرانی می‌کند. امسال هم دوره بیست و سوم این معارفه انجام شد که در آن بیلان شرکت‌ها در سال 98 مورد ارزیابی قرار گرفت.

رتبه 103 از پانصد شرکت برتر

براساس اطلاعاتی که از این رده بندی منتشر شد «شرکت تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء» در جمع یکصد شرکت برتر گروه دوم از میان 5 گروه رتبه سوم را کسب کرد. به عبارتی حائز رتبه 103 شد.

از داده‌های آماری که از رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی منتشر شده نشان می‌دهد در بیلان فروش شرکت تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء (صرافی رادین) بین سال‌ 98 و سال قبل از آن رشد 21.1 درصدی را تجربه کرده است.

صرافی رادین در جمع بزرگان اقتصاد ایران

سازمان مدیریت صنعتی در دوره بیست و سوم رتبه بندی 500 شرکت برتر علاوه بر گزارش فروش/ درآمد شرکت‌ها بر اساس 32 شاخص دیگر نیز رتبه‌بندی جداگانه‌ای انجام داد.

علاوه بر این رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی براساس 32 شاخص دیگر نیز شرکت‌ها را رتبه‌بندی کرد که صرافی رادین بر مبنای آن شاخص‌ها نیز به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفت.

در رتبه‌بندی 500 شرکت برتر در سال 99 نام برندها، شرکت‌ها و صنایعی دیده می‌شود که در اقتصاد ایران از نقش و تاثیر ویژه‌ای برخوردارند. نامهایی مانند «شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ)، شرکت پالایش نفت بندر عباس (هلدینگ)، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (هلدینگ)، بانک ملت (هلدینگ) و...

صرافی رادین در جمع یکصد شرکت برتر گروه دوم هم در کنار نام‌های مطرحی قرار گرفته است. این مجموعه با یک پله اختلاف در کنار شرکت تراکتور سازی ایران (هلدینگ) قرار دارد و شرکت‌های دیگری مانند شرکت گروه صنعتی بارز (هلدینگ)، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان (هلدینگ)، شرکت به پرداخت ملت و... در رتبه‌های بعدی هستند.

تنها صرافی در مجموع 500 شرکت برتر

همچنین شرکت تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء اولین و تنها مجموعه با فعالیت تخصصی صرافی است که در لیست 500 شرکت برتر امسال قرار گرفته است.

قرار گرفتن صرافی رادین در لیست 500 شرکت برتر سال 99 افتخاری است که بدون همراهی مشتریان عزیز این مجموعه در دوران 25 ساله فعالیت درخشان آن حاصل نمی‌شد. لذا این مجموعه افتخار اخیر خود را هم به مشتریانش تقدیم می‌کند.

مشتری ذات کسب و کار ماست

صرافی رادین مدت‌هاست که از شعار «حق با مشتری است» عبور کرده و به باور «مشتری ذات کسب و کار است» عینیت می‌بخشد و تلاش می کند ضمن توسعه پایدار تبادلات ارزی در ابعاد بین المللی، در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور مشارکت شایسته و موثری داشته باشد. این مجموعه سالیان درازی است که مکانی امن برای نقل  انتقال پول به هر نقطه از جهان است.

این مجموعه امیدوار است بازهم با همراهی مشتریان خود و تکیه بر شبکه ارتباطی گسترده‌اش در سراسر دنیا ضمن ارائه خدمات بهتر و شایسته‌تر به راه خود پر توان ادامه دهد.

 

لینک این مطلب در پایگاه های خبری و خبرگزاری های سراسری داخلی: 

انتخاب-تجارت نیوز- باشگاه خبرنگاران جوان- عصر ایران-خبرگزاری برنا- خبر آنلاین- خبرگزاری آنا

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!