قیمت دلار و یورو در بازار آزاد

در جریان معاملات امروز بازار ارز قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای خرید از فروشنده ۱۵۵۰۰ تومان و قیمت دلار برای فروش ۱۵۶۰۰ تومان تعیین شده است. بر این اساس قیمت دلار در بازار امروز نسبت به قیمت دلار در روز گذشته ثابت مانده است.

همچنین امروز قیمت یورو در صرافی‌های بانکی برای خرید ۱۷۰۰۰ تومان و قیمت یورو برای فروش ۱۷۱۰۰ تومان اعلام شد که به این ترتیب قیمت یورو نیز نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

بیشتر بخوانید:

 قیمت ارز رسمی سه‌شنبه 16 اردیبشهت

قیمت دلار در بازار آزاد در یک نیمه گذشته از اردیبهشت ماه نیز بین ۱۵۴۰۰ تا ۱۶۳۰۰تومان نوسان داشته اما در صرافی ملی قیمت دلار بین ۱۵۵۰۰ تا ۱۵۷۰۰ تومان متغیر بود؛ قیمت دلار آزاد در هفته اول این ماه از کف قیمت سال یعنی ۱۵۴۰۰ تومان به سقف قیمتی که۱۶۳۰۰تومان بود صعود کرد اما در هفته دوم، قیمت دلار مجددا وارد مدار نزولی شد.

طی این هفته قیمت دلار آمریکا در بازار آزاد به ۱۵۹۰۰تومان سقوط کرد اما مجددا در بازار امروز، قیمت دلار آمریکا به ۱۶۱۰۰تومان رسید، قیمت دلار در صرافی ملی نیز از شروع کار بازار تا کنون در کانال ۱۵هزار تومان نوسان داشته است.

آنچه در جدول زیر آمده قیمت خرید و فروش دلار و قیمت یورو در صرافی بانکی است. گفتنی است که بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را 4200 تومان اعلام کرده است.

نرخ انواع ارز

قیمت

قیمت دلار صرافی بانکی(برای فروش)

15600 تومان

قیمت یورو صرافی بانکی (برای فروش)

17100 تومان

قیمت خرید دلار در بانک‌ها

15500 تومان

قیمت خرید یورو در بانک‌ها

17000 تومان

 

 

 

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!